Ooyala (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Item
da: Element

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: None
da: Ingen

en: Finished
da: Færdig

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler
