Ooyala (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Item
eu: Elementua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Upload
eu: Igo

en: Finished
eu: Amaituta
