Ooyala (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: None
gl: Ningún

en: Upload
gl: Subir

en: Reference
gl: Referencia

en: Finished
gl: Finalizado

en: Plugins
gl: Complementos
