Ooyala (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Item
gu: નંગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: None
gu: એકે નહિ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Finished
gu: પૂર્ણ થયું
