Ooyala (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Item
it: Elemento

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Upload
it: Carica

en: Reference
it: Riferimento

en: Finished
it: Completato

en: Plugins
it: Plugin
