Ooyala (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Reference
lv: Atsauce

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Plugins
lv: Spraudņi
