Ooyala (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Item
ml: ഇനം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
