Ooyala (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Reference
nl: Referentie

en: Finished
nl: Voltooid
