Ooyala (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Item
pl: Element

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Reference
pl: Referencja

en: Finished
pl: Ukończono

en: Plugins
pl: Wtyczki
