Ooyala (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Item
ur: شے

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Finished
ur: ختم شد
