OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
