OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: never
de: nie

en: Statistics
de: Statistiken

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit
