OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: never
eo: neniam

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Configuration
eo: Agordoj
