OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: never
ja: なし

en: Statistics
ja: 統計

en: Configuration
ja: 環境設定
