OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: never
ku: هیچ کات

en: Statistics
ku: ئامار

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
