OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configuration
mn: Тохиргоо
