OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: never
oc: pas jamai

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configuration
oc: Configuracion
