OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: never
ro: nicioadă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Configuration
ro: Configurație
