OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Configuration
vi: Cấu hình
