Open Accessibility (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: About
sq: Informacione
