Open Accessibility (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Medium
fr: Moyen

en: Accessibility
fr: Accessibilité

en: About
fr: À propos

en: Icon Size
fr: Taille de l'icône
