Open Accessibility (2.0.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Medium
de: Mittel

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: About
de: Über

en: Expanded by default
de: Grundsätzlich ausklappen

en: Icon Size
de: Symbolgröße
