Open Accessibility (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Small
es: Pequeño

en: Large
es: Grande

en: Medium
es: Medio

en: Accessibility
es: Accesibilidad

en: About
es: Acerca de
