Open Accessibility (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Medium
et: Keskmine

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: About
et: Programmist
