Open Accessibility (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: About
gu: વિશે
