Open Accessibility (2.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: About
hu: Leírás

en: Icon Size
hu: Ikonméret
