Open Accessibility (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: About
jv: Ngenani
