Open Accessibility (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: About
km: អំពី
