Open Accessibility (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
