Open Accessibility (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: About
ku: دەربارە
