Open Accessibility (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: About
lt: Apie
