Open Accessibility (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: About
my: အကြောင်း
