Open Accessibility (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Medium
pl: Średnie

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: About
pl: O stronie
