Open Accessibility (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Medium
sk: Stredná

en: About
sk: Informácie o
