Open Accessibility (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: About
ta: பற்றி
