Open Accessibility (2.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Medium
uk: Середній

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: About
uk: Про модуль

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм
