Open Accessibility (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Medium
hi: माध्यम

en: About
hi: के बारे में
