Open Accessibility (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: About
eu: (r)i buruz
