Open Accessibility (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: About
fi: Tietoja
