Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Changed
gu: બદલ્યું
