Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Test
ja: テスト

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Mode
ja: モード

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Scope
ja: スコープ

en: Changed
ja: 変更済

en: Live
ja: ライブ
