Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva
