Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Mode
nl: Modus

en: Scope
nl: Bereik

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
