Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Settings
nn: Innstillingar

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Mode
nn: Modus
