Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Test
oc: Testar

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Mode
oc: Mòde

en: Accounts
oc: Comptes

en: Changed
oc: Modificat
