Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Mode
pl: Tryb

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Live
pl: Na żywo

en: The user.
pl: Użytkownik.
