Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Mode
sv: Läge

en: Provider
sv: Leverantör

en: Accounts
sv: Konton

en: Scope
sv: Omfattning

en: Changed
sv: Ändrad

en: The user.
sv: Användaren.

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Redirect URI
sv: Omdirigera URI
