Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం
