Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Provider
ur: سہولت کار
