Open Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Mode
bg: Режим

en: Live
bg: Живот
